Baner - Produkty

Dlaczego warto wybrać świetlówki LED G4 Valtavalo® oferowane przez Scanled?

Świetlówki LED – Poznań Wielkopolska

Czy potrafilibyście sobie wyobrazić życie w bezwzględnej ciemności? To niemożliwe, ponieważ światło jest niezbędnym elementem potrzebnym do życia. Fakt ten wydaje się być oczywisty, jednak niewiele osób ma świadomość, że jakość światła, w którym przebywamy ma istotny wpływ nie tylko nasze samopoczucie, ale również na zdrowie fizyczne. Aspekt ten jest szczególnie ważny w sytuacji, gdy używamy oświetlenia sztucznego – wtedy wówczas warto zainteresować się ofertą świetlówek LED jednej z wielkopolskich firm (takich jak Scanled), ponieważ te wykazują właściwości sprzyjające prawidłowemu funkcjonowaniu organizmu.

Świetlówki LED oświetlające garaż podziemny
Świetlówki LED Poznań
Zakup świetlówek LED w Poznaniu może przynieść wiele korzyści oraz pomóc uniknąć poważnych problemów. Jak wynika z precyzyjnych badań bowiem niestosowanie dobrej jakości oświetlenia jest przyczyną powstawania chorób oraz uprzykrzających życie dolegliwości. Osoby przebywające długi czas w pomieszczeniach, w których zaobserwowano migotanie światła, często cierpią na ból głowy oraz zmagają się ze wzmożonym stresem i zmęczeniem, natomiast bagatelizowanie danych symptomów może prowadzić do znacznie poważniejszych schorzeń. W związku z tym tak ważne jest, aby zadbać, by światło w naszym domu lub firmie miało odpowiednie parametry oraz działało w sprawny sposób – spełnienie tych warunków jest niezbędne, aby szczerze cieszyć się z życia.

Oferta świetlówek LED w Wielkopolsce

Scanled to jedna z najznakomitszych wielkopolskich firm posiadających w swojej ofercie świetlówki LED. Naszym celem jest zapewnienie satysfakcji z użytkowania naszym Klientom oraz pomoc w wyborze oświetlenia, które zarówno podniesie ich komfort życia, jak i będzie korzystne dla zdrowia. Nasza siedziba znajduje się pod Poznaniem, a przedmiotem prowadzonej przez nas działalności jest dystrybucja najwyższej jakości liniowego oświetlenia energooszczędnego.

Nowoczesne rozwiązania i wysoki komfort

Jako wielkopolski dostawca świetlówek LED proponujemy innowacyjny system stworzony z myślą o najbardziej wymagających osobach, które szukają nowoczesnych rozwiązań  do swojego domu, biura lub firmy, gwarantujących wysoki komfort oraz bezwzględne bezpieczeństwo. Sufitowe oświetlenie liniowe swoim wyglądem przypomina klasyczne świetlówki energooszczędne LED – jednak pozory są często złudne. Nowoczesna technologia wykorzystana w proponowanych przez nas świetlówkach energooszczędnych pozwala nam, jako pierwszym na rynku zaoferować świetlówki led cechujące się stopniem migotania bliskim zeru, a także posiadające wiele innych zalet, znamiennych dla sposobu ich funkcjonowania. Oto najważniejsze z nich:

 NAJWYŻSZA JAKOŚĆ NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

Niezmiennie najwyższą jakość i niezawodność zapewnia unikalna konstrukcja mechaniczna, wysokiej jakości komponenty, a także automatyczna produkcja i kompleksowe testowanie przed wypuszczeniem na rynek. Nasz odsetek wad w okresie gwarancyjnym wynosi <0,25%. Świetlówki produkowane są zgodnie z normą zarządzania jakością ISO 9001.

 NIEMIGOCZĄCE ŚWIATŁO NIEMIGOCZĄCE ŚWIATŁO

Pierwsza na rynku niemigocząca świetlówka LED o stopniu migotania <5%,
podczas gdy stopień migotania tradycyjnej świetlówki fluoresencyjnej lub typowej świetlówki LED wynosi >30%.

 ŻYWOTNOŚĆ 125.000 GODZIN ŻYWOTNOŚĆ 125.000 GODZIN

Ze względu na przewagę technologiczną i termiczną konstrukcję jesteśmy w stanie zaoferować najdłuższą na rynku przewidywaną żywotność swoich  produktów – 125.000 godzin przy L B /T 25°C. 70 50 a Świetlówki LED firmy Valtavalo oferowane są z 7-letnią gwarancją (5 lat + 2 lata z rejestracją)

 KOSZT POSIADANIA NAJLEPSZY W BRANŻY CAŁKOWITY KOSZT POSIADANIA

Żywotność i wyjątkowa jakość zapewniają uzyskany bez wysiłku i wyróżniający się w branży całkowity koszt posiadania (TCO). Świetlówka G4 to rozwiązanie oświetleniowe dla wymagających i świadomych jakości klientów.

 PRODUKT FIŃSKI PRODUKT FIŃSKI

Wyprodukowano we własnym zakładzie produkcyjnym Valtavalo z wykorzystaniem najnowszych technologii automatyzacji.

 Praca w trudnych warunkach PRACA W TRUDNYCH WARUNKACH

Szeroki zakres temperatur pracy (-40°C do +50°C) i wysoka odporność na wibracje dzięki unikalnej konstrukcji mechanicznej.

 Doskonałe właściwości elektryczne DOSKONAŁE WŁAŚCIWOŚCI ELEKTRYCZNE

Najlepszy w branży poziom całkowitych zniekształceń harmonicznych THD
wynoszący 10% jest szczególnie ważny w większych instalacjach. Kompleksowa ochrona przed zakłóceniami.

 Dbałość o środowisko DBAŁOŚĆ O ŚRODOWISKO

Korzystamy z materiałów nadających się do recyklingu i przyjaznych dla środowiska. Świetlówki LED Valtavalo nie zawierają toksycznych substancji, a zatem nie są klasyfikowane jako odpady niebezpieczne. Produkcja odbywa się z zapewnieniem najniższej możliwej emisji dwutlenku węgla. Działalność producenta opatrzona jest certyfikatem jakości zgodnie z systemem zarządzania środowiskowego według normy ISO 14001.

 Czyste światło CZYSTE ŚWIATŁO

Wysoka spójność barwy jest ustalana dla pojedynczej świetlówki poprzez 3-stopiowe kryterium MacAdama. G4 emituje wysokiej jakości światło o ciągłym, pełnym spektrum i wysokim współczynniku oddawania barwy.

 Optymalny rozsył światła OPTYMALNY ROZSYŁ ŚWIATŁA

Zoptymalizowane skierowanie strumienia w dół (120°) celem uzyskania wyższego natężenia oświetlenia. Obrotowe trzonki świetlówek LED pomagają skierować światło w zakresie 180°, dokładnie tam, gdzie jest ono potrzebne.

 Łatwa w instalacji ŁATWA W INSTALACJI

Przystosowana do bezpośredniej wymiany w większości opraw z gniazdem T8.
Zmodernizowane i nowe instalacje z oprawami lampowymi LED Valtavalo. Wykonane zgodnie z nową normą dla świetlówek LED EN62776.

Świetlówki LED Poznań

Wszystkie atuty świetlówek LED znajdujących się w asortymencie poznańskiej firmy Scanled sprawiają, że kupując je, możesz mieć pewność, że będą one funkcjonować bez zarzutu, natomiast migotanie bliskie zeru da Ci niesamowity komfort wynikający z używania świetlówek, jakiego nie doznałeś nigdy wcześniej Ponadto, jako że jednym z naszych celów jest zbudowanie dobrej relacji z naszymi Klientami opartej na szczerości i zaufaniu,  produkty zawarte w naszej ofercie są nie tylko wysokiej jakości, ale również w rozsądnej, atrakcyjnej cenie.
Kupno świetlówek LED w Poznaniu to niezaprzeczalnie dobra decyzja, która przyniesie korzyści wszystkim osobom – niezależnie od wieku, płci oraz od tego w jakim celu zostanie użyta świetlówka. Jako że siedziba naszej firmy mieści się pod Poznaniem to sprzedaż świetlówek LED, koncentrujemy głównie na terenie Wielkopolski. Niemniej jednak, pragniemy również umożliwić przeżycie tego niesamowitego komfortu wszystkim mieszkańcom kraju, dlatego też prowadzimy sklep internetowy, za pośrednictwem którego o każdej porze i bez względu na miejsce, w którym przebywasz, możesz zamówić wybraną świetlówkę.

Przejście oświetlone świetlówkami LED
Świetlówki LED Wielkopolska
Wartym podkreślenia jest też fakt, że nieustannie rozwijamy dystrybucję świetlówek LED z Poznania do innych regionów, dzięki współpracy z zaufaną siecią partnerów zlokalizowanych na terenie całego kraju. Nabycie profesjonalnego oraz oryginalnego oświetlenia liniowego wewnętrznego lub świetlówek led, leży zatem w zasięgu ręki każdego z Was, a my serdecznie zapraszamy do zakupów. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi strony internetowej naszej firmy transakcja jest wyjątkowo prosta i do jej realizacji wystarczy wykonanie kilku łatwych kroków. Dbamy również o bezpieczeństwo w sieci oraz gwarantujemy szybką wysyłkę.
Oświetlenie sufitowe LED
Sufit oświetlony świetlówkami LED

Wyjątkowe świetlówki led z Poznania

Istnieje wielu producentów świetlówek LED w okolicach Poznania, jednak to przy ofercie firmy Scanled warto zatrzymać się na dłużej. Oprócz jakości i atrakcyjnych cen sprzedawanych przez nas produktów, w pozytywny sposób wyróżnia nas również jeszcze jeden czynnik, tym samym czyniąc z nas jedynych tego typu producentów na rynku Polskim. Status ten umożliwiło na zdobycie wyłącznego przedstawiciela marki Valtavalo w Polsce, oferującej innowacyjne świetlówki energooszczędne o możliwie najniższym stopniu migotania. W związku z tym nasi Klienci mogą liczyć nie tylko na profesjonalną obsługę, ale również na wyjątkowo atrakcyjną ofertę, która przejdzie ich najśmielsze oczekiwania.

Korzystna cena i najnowsza technologia

Połączenie korzystnej ceny z najnowocześniejszą technologią sprawia bowiem, że świetlówki LED G4 Valtavalo z Poznania całkowicie deklasują konkurencję. Warto podkreślić, że nie są to tylko puste słowa! Nasze kompetencję oraz wartość oferowanych przez nas świetlówek czy liniowego oświetlenia wewnętrznego potwierdzają niezależne certyfikaty oraz wyniki specjalistycznych badań weryfikujących jakość naszych produktów. Oświetlenie liniowe LED marki Valtavalo to czyste i bezpieczne światło, na które zasługuje każdy z nas. To inwestycja w zdrowie oraz dobre samopoczucie każdego dnia, które warto mieć zarówno w swoim domu, jak i w pracy.

Producent świetlówek LED z Poznania – współpraca

Wszystkich klientów indywidualnych oraz biznesowych zainteresowanych naszym oświetleniem liniowym lub świetlówkami LED z Poznania zapraszamy do współpracy, która będzie czystą przyjemnością zarówno dla nas, jak i dla naszych partnerów. Jesteśmy bowiem godną zaufania, wielkopolską firmą, która cieszy się ugruntowaną pozycją na rynku, dzięki czemu współpraca z nami pozytywnie wpłynie na wizerunek Was lub Waszych przedsiębiorstw. Ponadto zawsze jesteśmy dyspozycyjni oraz jako że mamy świadomość indywidualizacji potrzeb płynących z prowadzenia różnego rodzaju działalności, zawsze staramy się znaleźć rozwiązania optymalnie dopasowane do Waszych oczekiwań.

Lampy LED na suficie
Świetlówki LED Poznań Wielkopolska

Świetlówki LED z Poznania – przyjazne naturze

Firma Scanled jako producent świetlówek LED z Poznania oraz oświetleń liniowych (w ofercie znajdziesz również oprawy oświetleniowe) zawsze stara się dbać o dobre imię tego regionu. Z tego względu przykładamy dużą wagę do tego, aby artykuły znajdujące się w naszym asortymencie były zawsze przyjazne środowisku naturalnemu. W związku z tym sprzedawane przez nas produkty wykonane są wyłącznie z materiałów nadających się do recyklingu, a ponadto nie zawierają żadnych substancji toksycznych, dzięki czemu nie stanowią szkodliwego odpadu.
Wybór świetlówki LED z oferty poznańskiej firmy Scanled to wsparcie dla środowiska, a jednocześnie gwarancja wysokiej jakości produktów wykorzystujących nowoczesne technologie. To również fachowa i sympatyczna obsługa oraz łatwość zamówienia przez internet. Nie czekaj i zamów już dziś! To dobra decyzja, dzięki której nabędziesz świetlówkę LED o niesamowitej żywotności, przez co będzie służyć Ci przez długie lata.

Specyfikacja techniczna świetlówek LED G4 Valtavalo®

MODEL | OSŁONA MATOWA VV07E045G4-840 VV10E060G4-840 VV15E090G4-840 VV19E120G4-840 VV24E150G4-840 VV28E150G4-840
DŁUGOŚĆ 45 cm 60 cm 90 cm 120 cm 150 cm 150 cm
MOC 7 W 10 W 15 W 19 W 24 W 28 W
WAGA 190 g 225 g 300 g 385 g 445 g 445 g
KLASA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ A++ A++ A++ A++ A++ A++
TEMPERATURA BARWOWA* 4000 K 4000 K 4000 K 4000 K 4000 K 4000 K
ZNAMIONOWY STRUMIEŃ ŚWIETLNY 900 lm 1200 lm 1800 lm 2400 lm 3000 lm 3400 lm

 

MODEL | OSŁONA PRZEZROCZYSTA VV07E045G4-840 VV10E060G4-840 VV15E090G4-840 VV19E120G4-840 VV24E150G4-840 VV28E150G4-840
DŁUGOŚĆ 45 cm 60 cm 90 cm 120 cm 150 cm 150 cm
MOC 7 W 10 W 15 W 19 W 24 W 28 W
WAGA 190 g 225 g 300 g 385 g 445 g 445 g
KLASA EFEKTYWNOŚCI ENERGETYCZNEJ A++ A++ A++ A++ A++ A++
TEMPERATURA BARWOWA* 4000 K 4000 K 4000 K 4000 K 4000 K 4000 K
ZNAMIONOWY STRUMIEŃ ŚWIETLNY 1000 lm 1300 lm 2000 lm 2600 lm 3200 lm 3600 lm

* Temperatura barwowa 3000 K i 5700 K oraz CRI90 dostępna na życzenie.

MODEL | OPRAWA MATOWA I PRZEZROCZYSTA
TYP TRZONKA T8 / G13  Test świetlówek LED
NAPIĘCIE ZASILANIA 230 V AC, 50/60 Hz
WSPÓŁCZYNNIK MOCY 0,95
WSP. ZAWARTOŚCI HARMONICZNYCH – THD 10%
WSKAŹNIK ODDAWANIA BARW (CRI) > Ra 80
PROCENT MIGOTANIA < 5%
SPÓJNOŚĆ BARW MacAdam 3 SDCM
KĄT ŚWIECENIA 120°
ŚREDNIA ŻYWOTNOŚĆ L B /T 25°C 70 50 a 125.000 godzin
GWARANCJA  7 lat (5 lat + 2 lata z rejestracją**)
TEMPERATURA PRACY -40°C – +50°C  Certyfikaty
WILGOTNOŚĆ PRACY < 95%
KLASA OCHRONY IP20
MATERIAŁ OBUDOWY aluminium anodowane, tworzywo PC (klasa odporności ogniowej tworzyw UL94-V0)
OZNACZENIA CE, RoHS
** Zarejestruj się na stronie www.scanled.pl
Klientów indywidualnych zapraszamy do naszego sklepu internetowego
Do oferty została dodana również ekonomiczna wersja świetlówki LED Valtavalo E3 o żywotności 55 000 godzin. Broszura informacyjna do pobrania tutaj
W ofercie firmy Scanled znajdują się również oprawy oświetleniowe.
Zapraszamy do kontaktu.